15:19, 11 Січня 2021

Поліція на Волині виявила 92 порушення карантинних обмежень

За період введення локдауну, із 8 січня, правоохоронці провели 196 відпрацювань щодо дотримання суб’єктами господарювання карантинних обмежень. Загалом перевірили понад тисячу закладів (магазинів, кафе, ресторанів тощо).

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Щоденно на території області працює близько чотирьох десятків  мобільних груп, у тому числі спільні із представниками Держпродспоживслужби.

Під час перевірок за три дні, з 8 по 10 січня, поліцейські виявили 92 порушення. У результаті – склали 10 протоколів за  ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами) та винесли 82 постанови ч. 2 ст. 44-3 (перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: