12:07, 10 Липня 2023

Полеглому військовому із Володимира присвоїли звання Героя України

Указом Президента України № 398/2023 від 8 липня 2023 року старшому лейтенанту Сергію Сучкову присвоїли звання Героя України.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

«За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» Сучкову Сергію Веніаміновичу — старшому лейтенанту (посмертно)», – йдеться в указі, який підписав президент.

Довідково. 53-річний володимирчанин Сергій Сучков був старшим розвідувальної групи. Підрозділ під його керівництвом здійснював розвідку сил противника на різних напрямках виконання бойових завдань. Завдяки героїчним та відважним діям офіцера 25 березня 2022 року відбили атаки ворога, зупинили його просування та звільнили населений пункт Благодатне, що на Миколаївщині.

У своє останнє бойове завдання старший лейтенант Сергій Сучков відправився 2 травня 2022 року разом із розвідувальною групою, яка вчергове здійснювала розвідку місцевості з метою безпечного висування піхоти у визначений район. Під час просування група потрапила у ворожу засідку, але завдяки прийнятим вольовим рішенням та відважним діям офіцера відбила цю атаку, просунулась вперед і добула розвідувальні дані стосовно противника. Уже наступного дня життя захисника обірвалось внаслідок артилерійського обстрілу. За мить до загибелі він таки устиг відвести свою групу у безпечне місце.

У Сергія Сучкова залишилася дружина та троє дітей.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: