09:12, 17 Липня 2021

Покарання волинянину, який намагався підкупити слідчого – чотири роки позбавлення волі

За принципової позиції прокурорів галузевого відділу Волинської обласної прокуратури Луцький міськрайонний суд призначив волинянину, визнаному винним у наданні неправомірної вигоди працівнику поліції (ч. 3 ст. 369 КК України), покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

28 вересня 2017 року чоловіка було викрито під час надання слідчому слідчого відділу Луцького відділу поліції неправомірної вигоди в розмірі 100 доларів США та 2700 гривень за вирішення питання про не притягнення його племінниці до кримінальної відповідальності за крадіжки.

Обласна прокуратура вкотре попереджує – згідно із чинним законодавством кримінальна відповідальність за надання неправомірної вигоди настає незалежно від її суми.

Кожен, хто намагається у такий спосіб залагодити якісь питання із посадовцями, чинить кримінальне правопорушення і відповідатиме перед законом.

Покарання, передбачене згідно санкції ч.3 ст. 369 КК України за пропозицію чи надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, м позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: