18:24, 16 Лютого 2023

Погуляйко обговорив із роботодавцями Волині новий порядок бронювання військовозобов’язаних

Ситуацію щодо виконання мобілізаційних завдань керівництво області обговорювало з роботодавцями та військовими.

Про це у «Телеграм» повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

«Ми, як тилова область, повинні забезпечувати життєдіяльність регіону, працювати, наповнювати бюджети, але разом із тим не забувати, що триває війна.

Тож сьогодні разом із в.о. обласного терцентру комплектування та соціальної підтримки Павлом Свадовським взяли участь у засіданні Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців.

Основне питання, яке розглядали – новий порядок бронювання військовозобов’язаних. Звичайно, ми допомагатимемо підтримувати економічний фронт Волині, але не можна забувати про головний фронт держави.

Саме тому й обговорили з керівниками підприємств ситуацію в області щодо виконання мобілізаційних завдань. Погоджуюсь із думкою Павла Свадовського, що це не лише завдання військових, а й кожного з нас.

Як відомо, в області формується окремий стрілецький батальйон ЗСУ «Тур». Однак, на сьогодні він потребує доукомплектації з патріотично налаштованих та вмотивованих громадян.

Це питання національної безпеки, тож треба допомогти державі. Сподіваюся, що учасники засідання нас почули», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: