20:02, 13 Травня 2023

Подих весни й материнської любові не затьмарить жодна війна: у громаді на Волині вітали матерів

У Маневичах організували урочистості з нагоди Дня матері.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

«У другу неділю травня вшановуємо наших Берегинь, хранительок домашнього  вогнища, наших добрих та водночас незламних і жертовних Матерів.

Сьогодні у центрі культури та дозвілля відбувся захід за участю керівництва громади, представників колективів підприємств, установ, організацій, жителів селища.

На урочистості присвячені Дню матері запросили мам та дружин полеглих воїнів громади. Слова безмежної  вдячності, глибокої поваги та шани линули у залі саме для них. За наших Героїв, за неоціненний внесок у виховання  своїх синів – захисників України, які віддали життя за свій народ  і стали гордістю нашої територіальної громади. Ми завжди будемо пам’ятати безсмертний подвиг українських захисників – синів Маневиччини.

Нині на плечі матерів та дружин лягла велика ноша. Вони в щоденних молитвах просять всевишнього про захист своїх дітей, чекають своїх воїнів, які боронять рідну землю від ворога, наближаючи перемогу», – повідомляють у селищній раді.

«Цьогоріч ми знову відзначаємо цей день з тривогою та сумом. Низько схиляю голову перед матерями та дружинами мужніх Героїв, які віддали своє життя за захист українського народу. Безмежна вдячність матерям та дружинам воїнів-земляків, які боронять рідну землю від ворога. Бажаю усім  вам миру і благословенної долі вашим дітям у мирній та незалежній країні», – звернувся очільник громади Олександр Гаврилюк.

Вихованці школи мистецтв та закладів освіти, аматори сцени центру культури та дозвілля подарували присутнім у залі патріотичні музичні твори.

Після закінчення урочистостей мами та дружини загиблих воїнів поспілкувалися за чашкою чаю з головою громади.

«Дорогі наші матері! Хай буде світлим кожен ваш день, кожна хвилина. Поки є на світі мами, доти існує світ, не зникне благородство, людяність, щирість, доброта. Зичимо міцного здоров’я кожній мамі. Нехай теплом і добром відгукуються в душах дітей нескінченні турботи, любов і терпіння», – зауважують у селищній раді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: