09:13, 19 Вересня 2022

Подоляк заявив, що Угорщина є «троянським конем», який прагне розвалу ЄС

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк висловив думку, що заява прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана стосовно зняття санкцій із рф може свідчити про те, що Угорщина є «троянським конем», який за кошти європейських платників податків прагне розвалу Євросоюзу.

Як передає «Укрінформ», про це Подоляк написав у «Твіттері».

«Орбан каже, що боротиметься за зняття санкцій з росії. Називаймо речі своїми іменами. Угорщина — «троянський кінь», що прагне розвалу ЄС за кошти європейських платників податків», — зазначив він.

Радник глави ОП зауважив, що Орбан ненавидить Україну та мріє про «русский мир» у Європі. «То чи варто ЄС фінансувати ці диверсії?», — додав Подоляк.

Як повідомлялося, у своїй промові на закритій зустрічі із членами угорського уряду та представниками місцевої влади в селищі Кетче 10 вересня прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що війна в Україні може тривати до 2030 року, і до того ж часу, на його думку, нібито розпадеться Європейський Союз. Також він запевнив, що намагатиметься завадити ЄС продовжити санкції проти росії ще на пів року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: