10:19, 07 Червня 2019

Податкові надходження місцевих бюджетів на Волині перевищили 1,8 мільярда гривень

За підсумками п’яти місяців 2019 року місцеві бюджети Волині отримали в розпорядження 1 мільярд 802 мільйони гривень податкових надходжень. Сума сплачених до бюджетів громад податків перевищує аналогічні показники минулого року на 333,2 мільйона гривень, — інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Завдяки якісному адмініструванню податкових платежів з боку фахівців ДФС місцеві громади Волині отримують передбачені законом податкові надходження з вагомим приростом до минулорічних надходжень. На 22,7 відсотка більше коштів для вирішення соціально-економічних питань, що отримали органи місцевого самоврядування протягом січня-травня поточного року, підсумок скоординованих зусиль усіх гілок влади в питанні детінізації економіки. Варто відзначити загалом ефективний діалог фіскалів та лідерів громад в питанні впорядкування відносин власності та землекористування», — наголошує в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Ольга Ліщинська.

Як підкреслила виконувач обов’язків керівника ГУ ДФС в області, є підстави прогнозувати  в подальшому стабільний ріст податкових надходжень до місцевих бюджетів.

«Збереження позитивної тенденції сплати податків протягом усього фінансового року дозволить громадам планувати і фінансувати в межах наданих повноважень важливі питання діяльності. Отож, просимо керівників місцевого самоврядування активно взаємодіяти з органами ДФС з питань виявлення резервів та залучення до оподаткування потенційних платників. А у тому, що такий діалог корисний, переконує стабільна позитивна тенденція надходжень до місцевих бюджетів», — підсумувала Ольга Ліщинська.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: