10:11, 06 листопада 2020

Податкові надходження громад Волині сягають чотирьох мільярдів гривень

За підсумками десяти місяців поточного року на Волині до місцевих бюджетів сплатили 3,989 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Таким чином, волинські платники податків до місцевих бюджетів спрямували на 5,7 відсотка податків більше проти аналогічного періоду торік.

«Головний податковий акцент нинішнього складного періоду – всупереч коронакризі податкові надходження загалом та, зокрема громад Волині, зростають. А це свідчить про відповідальність бізнесу, якісний податковий супровід платників з боку ДПС та належний діалог податкової служби з представниками підприємництва»,  – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Як наголосила очільниця волинських податківців, обов’язок кожного керівника громади, який дбає про фінансову стабільність, – забезпечити сприятливі умови для діяльності легального бізнесу.

«Представники бізнесу демонструють своє бажання працювати у правовому полі і сплачувати податки, незважаючи на надскладні умови через пандемію COVID-19. Така позиція заслуговує на підтримку, оскільки саме ті бізнес-проекти, у яких легальні наймані працівники та належно оформлені земельні відносини, найбільш вагомо впливають на рівень добробуту громади», – підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: