17:44, 01 Квітня 2019

Податківці Волині ліквідували конвертаційний центр

Податковою поліцією Волині за створення конвертаційного центру обвинувачено організовану групу осіб.

Про це інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Днями співробітниками податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом обласної прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні, в рамках якого викрито та ліквідовано діяльність міжрегіонального конвертаційного центру.

В ході досудового розслідування у кримінальному провадженні викрито організовану групу, учасники якої, використовуючи підконтрольні фіктивні та транзитні підприємства, надавали послуги реальному сектору економіки Миколаївської, Херсонської, Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Київської та ряду інших областей по незаконному формуванню податкового кредиту та протиправного переведення  грошових коштів в готівку.

Незаконна схема ухилення діяла наступним чином: клієнти (підприємства реального сектору економіки) перераховували безготівкові кошти в якості оплати за ніби то отриманий товар на розрахункові рахунки фіктивних та транзитних підприємств. Готівкові кошти, разом з підробленими первинними документами, передавались організатором через кур’єрів замовникам послуг,  за грошову винагороду.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт направлено до суду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: