21:17, 29 Грудня 2022

Подарунки від дітей Ковеля передали воїнам на передову

Учора активісти ковельських шкіл завантажили автівку подарунками для наших бійців. Благодійну акцію «Спільними зусиллями» ініціювала рада старшокласників. Доєднались не тільки школи, а також садочки, позашкілля. Загалом робили акцент на солодощах, адже це все – до свята. Також у коробках – засоби гігієни, печиво, чай, кава.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Подарунки від дітей Ковеля передали воїнам на передову

“Уже не перший рік ми проводимо подібну акцію. Торік готували гостинці для бійців АТО/ООС. Сьогодні теж допомагаємо нашим воїнам. Робимо те, що у наших силах”, – розповідає голова ради старшокласників Вікторія Леус.

На пакунках можна зустріти малюнки, патріотичні аплікації, гумористичні зичення.

“У цих гостинцях — часточка душі дітей, тепло їх долонь, щирі побажання, — додає директор Палацу учнівської молоді Тетяна Середюк. – Від усієї душі дякуємо усім, хто разом з нами вирішив подарувати нашим хлопцям радість”.

Усі зібрані пакунки передали волонтеру, депутату міської ради Валерію Чернякову, який вирушить на схід і доправить їх воїнам, а разом з передачею відвезе на передову синьо-жовтий прапор.

Валерій каже, що поїде у найгарячіші точки, а український стяг поверне у Ковель із побажаннями від наших Героїв.

“Хай наша любов, повага, підтримка – хоч трішки зігріють серця хлопців. Хай вони знають, що ми дякуємо їм за спокій у нашому краї, за те, що можемо радіти зимовим святам і завдяки їм віримо, що 2023 — буде переможним”, – наголосила Тетяна Володимирівна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: