19:50, 03 Серпня 2023

Почесний громадянин Ковеля передав кошти на благодійність

Третій рік поспіль Почесний громадянин Ковеля Володимир Бойко передає свою грошову виплату, визначену Положенням про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Ковеля», на благодійність.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Цьогоріч кошти отримає дитина-сирота, яка зі своїм опікуном змушена була покинути домівку через війну. Нині вони мешкають у нашому місті. Дівчинка нещодавно перенесла надскладну операцію в лікарні «Охматдит».

«Тепер їй необхідно пройти курс реабілітації. І ця фінансова підтримка якраз на часі», – розповідають у службі у справах дітей.

Торік Володимир Іванович теж переказав гроші на лікування двом дітям, які виховуються без батьків та мали проблеми зі здоров’ям. У 2021 році їх отримала родина учасника бойових дій у зоні АТО/ООС .

Довідково: Згідно Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Ковеля» Почесний громадянин має право на щорічну грошову виплату при досягненні пенсійного віку за рахунок коштів бюджету Ковельської територіальної громади у розмірі двох мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня року, в якому вона здійснюється.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: