13:16, 04 Травня 2018

Побутових споживачів електроенергії з Луцького району обслуговуватимуть за новою адресою

З 4 травня 2018 року їм потрібно звертатися не у Луцьку районну філію, а в Центр обслуговування клієнтів ПрАТ «Волиньобленерго».

Про це повідомляє прес-центр ПрАТ «Волиньобленерго».

Протягом травня прийом громадян ще проводитимуть паралельно і Луцька районна філія (м. Луцьк, вул. Львівська, 150), і Центр обслуговування клієнтів (м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 16-А). А з 1 червня 2018 року філія припинить обслуговувати споживачів, за винятком питань технічного напрямку (видача технічних умов, погодження проектно-кошторисної документації, виконання договірних будівельно-монтажних робіт).

У Центрі обслуговування клієнтів побутові споживачі зможуть укладати та розривати договори про користування електричною енергією, вносити зміни до них, щомісячно передавати показники лічильника, звіряти розрахунки, реструктуризувати борг. Також у Центрі надають послуги з технічної перевірки та експертизи засобів обліку, їх заміни, встановлення багатотарифних лічильників, відновлення електропостачання після відключення (повторне підключення).

Споживачів обслуговує 12 спеціалістів, працює система управління електронною чергою, що значно спрощує прийом громадян. Центр розташований у центральній частині міста зі зручним транспортним сполученням (поряд Центральний ринок).

Працює Центр обслуговування клієнтів з понеділка до п’ятниці з 8:00 до 17:00 без перерви на обід.

Телефон для довідок: (0332) 78-05-05 (багатоканальний).

Електронна адреса: Lcok@elektro.volyn.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: