18:06, 31 Березня 2020

Поблизу Луцька врятували з вогню зайченят

Щоб вберегти село від поширення  вогню на будинки, жителі Боратинської ОТГ самотужки долучаються до ліквідації пожеж сухої трави.  

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської ОТГ.

На території громади фіксують випадки підпалу сухостою. Багато мешканців громади фіксують випадки порушення закону, оперативно повідомляючи до відповідних служб та поширюючи інформацію у соціальних мережах. Щоб вберегти село від поширення вогню на найближчі будинки, поки спеціалісти рятувальної служби у дорозі і змушені працювати майже безперервно, деякі мешканці вимушені самотужки гасити полум’я. До прикладу, так на ситуацію кілька днів тому зреагували жителі Баєва Богдан Торбик, Богдан Кравченко та Микола Гніровський. Після приїзду відповідних служб та локалізувавши пожежу, чоловіки, через соціальні мережі, звернулися до жителів громади із закликом осуджувати подібні дії невідомих винуватців.

Інший приклад – кілька днів тому, до однієї із садиб жителів громади, зі сторони болота, прибігли обгорілі зайченята. Батькам складно було пояснити дітям ганебні вчинки дорослих, однак сім’я відігріла тремтячих тварин і відпустила на природу, але чи довго вони там проживуть – невідомо, «бо є Люди, а є людиська»…

Служба порятунку закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті та не провокувати пожежі у природних екосистемах.

«Будьте обережні з вогнем у побуті, не спалюйте сміття та рослинні залишки на присадибних ділянках та відкритих територіях.

Дотримуйтеся вимог безпеки при виявленні підозрілих металевих предметів під час земляних робіт: не зачіпайте їх, позначте місця виявлення та повідомте про знахідку рятувальників або органи місцевої влади.

В умовах оголошеного карантину по можливості залишайтеся удома, обмежте перебування у людних місцях та не виходьте без потреби на вулицю.

Якщо ви бачите пожежу – телефонуйте «101».

Якщо зафіксували особу, яка здійснила підпал – телефонуйте «102»»,- наголошують на сайті громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: