22:45, 15 листопада 2021

Поблизу Луцька створюють новий туристичний маршрут річками

У Боратинській громаді працюють над створенням нового туристичного маршруту річками Чорногузка та Стир. Водний похід передбачає екстремальний сплав та екскурсії унікальними природними локаціями.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Цими вихідними представники Боратинської громади вперше протестували новий маршрут. У туристичному сплаві «Чорногузка-Стир» взяли участь 11 людей, серед яких учасники АТО та члени їх сімей, працівниця ОМС, депутат, активні жительки громади, місцева чемпіонка України з веслування на байдарках та каное. Перша екскурсійна група подолала маршрут з Новостава до Боратина протяжністю 11,7 км за 2,5 год. Групу вів учасник АТО з Променя Олексій Кушнєр, який свого часу виграв особистий проект від Міжнародної організації з міграції і закупив човни для сплавів. Під час водного походу також випробували нове обладнання (байдарки та комплектуючі), яке придбали у рамках проекту «КРОК».

«Такий вид відпочинку підійде усім, – переконують учасники сплаву. – Під час водного походу можна отримати безліч екстриму, а ще насолодитися мальовничими краєвидами. Тому таке дозвілля прийдеться до вподоби й любителям активного відпочинку і тим, хто просто хоче побути наодинці з природою. У цьому сезоні це, мабуть, останній сплав, тож з нетерпінням чекатимемо весни, щоб повторити мандрівку».

Проведення заходу стало можливим завдяки проекту «КРОК – реінтеграція ветеранів задля згуртованої громади». Ініціативу реалізує Боратинська громада у рамках всеукраїнського проекту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: