16:28, 06 Червня 2024

Поблизу Дачного оштрафували чоловіка, який незаконно здійснював земляні роботи

У Луцькій громаді чоловік здійснював земляні роботи без дозвільного документа.

Про це повідомляють муніципали на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Інспектори відділу «Група швидкого реагування», виявили факт проведення земляних робіт поблизу села Дачне без відповідного дозвільного документа – ордера.

Наявність ордера на земляні роботи є обов’язковим не лише з причин контролю за відновленням благоустрою до початкового стану, а і з міркувань безпеки. Адже процедура його отримання вимагає погодження усіх балансоутримувачів інженерних мереж, без яких можна наробити чималої шкоди не тільки благоустрою, а й комунікаціям.

За фактом порушення ст. 152 КУпАП, та п. 1 ч. 1 ст. 16 ЗУ “Про благоустрій населених пунктів” на відповідальну особу склали протокол про адміністративне правопорушення, який направлять на розгляд адміністративної комісії за місцем проживання особи.

Норма вказаної статті передбачає накладення штрафу в розмірі від 340 до 1360 грн – на громадян, та у розмірі від 850 до 1700 грн – на посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності.

Мешканціям Луцької міської територіальної громади нагадують, що умовою проведення будь-яких земляних робіт є наявність ордера. Ордер можна отримати в департаменті муніципальної варти Луцької міської ради за адресою: м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 17 абсолютно безкоштовно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: