13:05, 14 Серпня 2023

Платники податків Волині спрямували до бюджетів понад дев’ять мільярдів гривень

За підсумками січня-липня 2023 року на Волині до бюджетів усіх рівнів сплатили 9,127 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.  

Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Сума сплачених податків в області на 21,6 % перевищує аналогічні показники минулого року.

«Динаміка росту податкових надходжень, яку фіксуємо з початку року — важливий чинник для бюджетної стабільності в країні та на місцях. Своєчасно сплачені податки дозволяють державі належним чином фінансувати оборонні потреби та соціально-економічні питання. Завдяки сумлінню легального бізнесу та якісному податковому супроводу з боку ДПС ситуація зі сплатою податків в області прогнозована. Тож бачимо перспективи для успішного наповнення бюджетів усіх рівнів упродовж наступних місяців»,  — коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що податкова служба своєчасно реагує та ефективно запобігає спробам окремих представників бізнесу мінімізувати податки і таким чином створює більш сприятливі умови для діяльності   реального сектору економіки.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області висловлюють щиру вдячність кожному, хто чесно сплачує податки, дбаючи про фінансову безпеку держави та добробут громад у період воєнного стану.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: