22:46, 03 Квітня 2024

Платники податків Волині сплатили до держбюджету понад два мільярди гривень

До загального фонду держбюджету в січні-березні 2024 року на Волині сплатили 2 мільярди 44 мільйони гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це повідомляє пресслужба податківців.

Сума перерахованих до державної скарбниці податків в області на 21,5 відсотка перевищує аналогічні надходження минулого року. Таким чином, за підсумками першого кварталу поточного року в області зафіксовано ріст показників сплати податків до загального фонду держбюджету на 362,1 мільйона гривень.

Серед чинників, які сприяють росту податкових надходжень – сучасні інформаційні рішення для якісного податкового сервісу платників податків та конструктивний діалог із представниками реального сектору економіки, – відзначають у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Фінансова основа протидії загарбникові – це своєчасно та у повному обсязі перераховані до бюджету податки. Сплачуючи податки, кожен робить вагому інвестицію у майбутню перемогу над ворогом, – нагадують у податковій службі та пропонують взаємодіяти з ДПС дистанційно.

Фахівці радять завантажити застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів.     

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: