10:29, 05 Квітня 2018

Платники податків Волині спрямували до бюджетів понад один мільярд гривень

У першому кварталі 2018 року волинські платники податків спрямували до бюджетів усіх рівнів 1 мільярд 583,8 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС.

Таким чином, сума мобілізованих в області податків перевищує аналогічні показники минулого року на 292,5 мільйона гривень, – інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Підсумки наповнення бюджетів на Волині – плюс 22,3 відсотка надходжень до показників минулого року. Позитивна динаміка сплати податків, зафіксована на початку року, стала визначальною тенденцією протягом першого кварталу. Враховуючи наші напрацювання та постійне вдосконалення алгоритмів адміністрування податкових платежів, сподіваємося на сталі тенденції росту сплати податків в подальшому», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як свідчить аналітика, динаміка росту податкових платежів нині характеризує ситуацію з наповненням як місцевих бюджетів, так і держбюджету. А це свідчить про ефективні кроки представників усіх гілок влади в напрямку детінізації економіки, – наголошують у ГУ ДФС у Волинській області.

«Конструктивний діалог платників та фахівців ДФС, покращення процесів адміністрування на усіх рівнях, в тому числі надання послуг належної якості, – серед чинників, які першочергово впливають на стан мобілізації податкових надходжень», – підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: