14:23, 25 листопада 2022

Планшети серії Lenovo IdeaPad: для роботи, подорожей та відпочинку*

Чому надати перевагу: надлегкому та компактному ноутбуку або потужному та продуктивному планшету? Можливо, страждати від мук вибору зовсім не доведеться! Планшети серії Lenovo IdeaPad, поєднують переваги обох типів пристроїв, та дозволяють ефективно працювати з текстами та таблицями, читати книги, із задоволенням спілкуватися або переглядати фото та відеоконтент.

Легкість, зручність, універсальність

Все електронне «начиння» планшетів серії Lenovo IdeaPad розміщується у тонкому дисплейному блоці, а сам пристрій можна використовувати для перегляду мультимедійного контенту. А ось коли виникає потреба попрацювати з офісними програмами, до дисплейного блоку легко кріпиться клавіатура, яку можна зафіксувати в різних положеннях. Наприклад, використовуючи у якості підставки в режимі презентації. Пристрій працює на платформі Windows 10 Home, оптимізованій під комбіноване використання сенсорного екрана та керування з клавіатури.

Сенсорний дисплей, діагональ якового – 10,3״, що базується на IPS-матриці,  забезпечує бездоганну якість передачі кольору, глибину, насиченість та контрастність відтінків, а також широкі кути огляду. Завдяки високій роздільній здатності, окремі пікселі абсолютно не помітні, а бездоганне зображення подарує користувачеві неабияке задоволення під час перегляду фільмів, роботі та комп’ютерних розваг.

А що всередині?

Планшети серії Lenovo IdeaPad оснащені процесорами Intel Celeron N4020, що забезпечує стабільне функціонування гаджету в режимі одночасного виконання декількох завдань:

– веб серфінгу

– виконання офісної роботи;

– відтворення високоякісного відео контенту;

– казуальних ігор.

Високу продуктивність чіпу підтримує 4 ГБ оперативної пам’яті. Цього достатньо, аби:

– тримати відкритими декілька вкладок у браузері;

– працювати з текстом;

– перевіряти пошту;

– слухати музику.

Вбудований накопичувач, обсягом не менше за 64 ГБ дозволить зберігати важливу для вас інформацію. Для зручного спілкування планшети оснастили двома камерами – тильною та фронтальною. У наявності – модулі Wi-Fi та Bluetooth, а для багаточасової автономної роботи передбачений акумулятор підвищеної ємності. Тож поспішайте! Саме зараз, у каталозі магазину – чудові ціни, величезні бонуси та абсолютного шалені знижки!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: