14:02, 28 Вересня 2021

Після інциденту у Нововолинському ЦНАПі обіцяють поліпшити роботу з маломобільними групами населення

28 вересня керуюча справами виконавчого комітету міської ради Ірина Лошенюк провела збори працівників управління ЦНАПу, аби обговорити та з’ясувати причину інциденту, який стався напередодні між адміністратором центру та мамою дитини з інвалідністю, яка звернулася, аби оформити  документи для отримання паспорту.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Про те, що адміністратор ЦНАПу некоректно поводилась з мамою дитини з інвалідністю, стало відомо із допису жінки на її особистій сторінці у «Фейсбук». З метою попередження таких випадків у майбутньому Ірина Лошенюк зустрілась із колективом ЦНАПу, під час розмови з яким наголосила, що їхнє управління є своєрідним обличчям громади, тому обслуговування клієнтів має бути на найвищому рівні та й у будь-якому випадку потрібно проявляти людяність та чуйність. До адміністраторки, на роботу якої поступила скарга, а також керівниці відповідного відділу застосують дисциплінарне стягнення у вигляді догани.

Директор ЦНАПу Алла Троць зазначила, що спеціалісти управління працюватимуть у напрямку поліпшення роботи з маломобільними групами населення, зокрема активізують інформування щодо послуг, які надають у ЦНАПі для людей з інвалідністю та налагоджуватимуть співпрацю із організаціями, котрі опікуються такими категоріями населення громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: