14:57, 18 Грудня 2019

Піймали лучанина, який незаконно розміщував рекламу

Інспектори відділу «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти Луцька виявили працівника рекламного агентства, який розміщував рекламу.

Про це йдеться на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.

Працівник рекламно агенства клеїв реклами на об’єкті зовнішньої реклами по вулиці Стрілецька, 79 та розмістив транспортний засіб на зелених насадженнях, чим порушив п.п. 2.5.5.1.7. “Правил благоустрою міста Луцька”.

З ним провели роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості таких дій та склали адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП.

Довідково: пункт 2.5.5.1.7. «Правил благоустрою міста Луцька» свідчить про те, що заправляти, ремонтувати, здійснювати заходи з догляду за транспортними засобами і механізмами на прибудинкових територіях, газонах, берегах річок, ставків, на пішохідних доріжках, тротуарах, у парках, скверах тощо, а також пересуватися транспортними засобами по тротуарах, пішохідних доріжках, газонах, квітниках, інших зелених зонах міста та паркувати на них транспортні засоби заборонено.

Стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів –
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: