16:57, 31 Травня 2023

Підтримка військових частин та пам’ятники Героям: у Луцьку внесли зміни до бюджету громади

Під час пленарного засідання 45-ї сесії депутати внесли зміни до бюджету Луцької міської територіальної громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Зокрема, міський голова Ігор Поліщук запропонував передбачити п’ять мільйонів гривень на встановлення пам’ятників загиблим Героям та реконструкцію Алеї почесних поховань на кладовищі у селі Гаразджа.

До 800 000 гривень (уже передбачених підприємству “Парки та сквери м. Луцька” при формуванні бюджету) додати ще 600 000 гривень для придбання поливального автомобіля для комунального підприємства.

Також мільйон гривень виділити на поточний ремонт спортивного майданчика зі штучним покриттям у дворах будинків, що розташовані на Київському майдані.

Директор департаменту фінансів, бюджету та аудиту Лілія Єлова коротко проінформувала обранців громади щодо внесених змін.

Отож, для безперебійного функціонування полігону твердих побутових відходів у селищі Брище депутати виділили: два мільйони гривень на обваловку полігону, 1,3 мільйона гривень на орендну плату за землю та 4,680 мільйона гривень на реконструкцію полігону.

Майже 10 мільйонів гривень спрямували на підтримку військових частин.

На благоустрій територій громади передбачили три мільйони гривень.

1,8 мільйона гривень депутати виділили на капітальний ремонт укриття Палацу учнівської молоді.

На встановлення відеокамер на проспекті Відродження у рамках проекту “Безпечне місто” спрямували 2,3 мільйона гривень.

100 000 гривень депутати передбачили на реалізацію Програми сприяння розвитку волонтерства Луцької територіальної громади на 2023-2027 роки.

На здійснення демонтажів елементів благоустрою, розміщених з порушенням вимог чинного законодавства мільйон гривень отримає КП “Луцькреклама”.

670 000 гривень на медикаменти отримає КП “Луцький клінічний пологовий будинок”.

КЗ “Луцька централізована бібліотечна система” за 655 000 гривень зробить поточний ремонт фасаду бібліотеки-філії № 4 для дорослих за адресою: вулиця Привокзальна, 13а.

Мільйон гривень виділили на виплати одноразової допомоги людям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

2,5 мільйона гривень передбачили на капітальний ремонт дахів дитячих садочків № 2, 29 та три мільйони гривень передбачили на капітальний ремонт системи опалення садочка № 24.

Крім того, депутати спрямували субвенцію з державного бюджету у сумі 6,584 мільйона гривень для забезпечення житлом учасників бойових дій, які мають інвалідність.

А ще обранці громади розподілили кошти зі своїх депутатських фондів.

15 000 гривень Михайло Щур спрямував на придбання та монтаж плитки сходової клітки для ЗДО № 23;

Андрій Білан передбачив кошти для садочків: ЗДО № 5 (60 000 гривень), ЗДО № 24 (10 000 гривень), ЗДО № 13 (10 000 гривень).

56 000 гривень Андрій Розумовський виділив на придбання та встановлення дитячого обладнання в парку Героїв Майдану і Небесного Легіону та 19 000 гривень для придбання та встановлення дитячого обладнання за адресою: вулиця Кравчука, 38 та 40.

Андрій Авраменко спрямував 30 000 гривень одній з військових частин.

80 000 гривень Віталій Бондар виділив на придбання та встановлення дитячого обладнання за адресою: вулиця Чорновола, 2, 2а, 2б, 2в.

Ірина Колковська передбачила 10 000 гривень на проведення навчально-тренувальних заходів та змагань.

70 150 гривень Олександр Ніколайчук спрямував на ремонт автомобіля для військової частини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: