09:14, 09 Грудня 2023

Підтоплення тунелів київського метро: прокуратура розпочала розслідування

У зв’язку з підтопленням тунелів на Оболонсько-Теремківській лінії Київського метрополітену розпочато досудове розслідування.

Про це Київська міська прокуратура повідомляє у «Телеграм».

За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва у зв’язку з підтопленням тунелів на ділянці Київського метрополітену на Оболонсько-Теремківській лінії метро розпочато досудове розслідування за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

8 грудня столична влада оголосила про зупинення руху поїздів на відрізку між станціями «Либідська» та «Деміївська» Оболонсько-Теремківської лінії метро. За попередніми даними, вказані обставини виникли у зв’язку з розгерметизацією тунелю та появою тріщин у його стінах, що призвело до підтоплення тунелю на вказаній ділянці метрополітену.

Як наголосили в прокуратурі, під час досудового розслідування слідчі та прокурори дослідять обставини, які призвели до вказаних наслідків. Також в межах слідства нададуть правову оцінку діям службових осіб КП «Київський метрополітен» і підрядних організацій, які споруджували перегінні тунелі між станціями «Деміївська» та «Либідська» в заплаві річки Либідь.

Рух поїздів між станціями метро “Деміївська” та “Теремки” закрили на час ремонту перегінного тунелю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: