14:32, 26 Квітня 2021

Підписали Меморандум про співпрацю Волиньради з Івано-Франківською облрадою

Голова обласної ради Григорій Недопад  підписав Меморандум про міжрегіональну співпрацю з Івано-Франківською обласною радою.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Підписання документу відбулося під час сесії Івано-Франківської обласної ради 23 квітня.

В документі йдеться зокрема про те, що дві обласних ради мають намір створювати сприятливі умови для розвитку міжрегіонального співробітництва у соціально-економічній та гуманітарній сферах. Крім того, сторони сприятимуть у розвитку міжрегіональних зв’язків з метою обміну досвідом , об’єднуватимуть зусилля і координуватимуть дії для розв’язання спільних проблем.

«Це вже третій меморандум про співпрацю, який підписує Волинська обласна рада. Є багато чого вчитися у Івано-Франківської області, ми, зі свого боку, маємо багато позитивних прикладів і в управлінні, і в місцевому самоврядуванні, зокрема того, що стосується розвитку комунальних установами і проведенням децентралізації в питанні передачі об’єктів на місця», – зазначив Григорій Недопад.

Крім того, дві області будуть співпрацювати в питаннях організації наукових конференцій, у сферах організації спортивних змагань та туризму, а також у напрямку вирішення проблем охорони довкілля, екологічної безпеки та раціонального використання природних ресурсів.

Григорій Недопад підкреслив, що така співпраця областей дозволяє «зшити Україну» та об’єднати навколо спільних питань різні регіони.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: