08:44, 12 Лютого 2024

«Підприємливі діти: Луцьк-Люблін»: у Луцькраді організували мотиваційну зустріч зі студентами

8 лютого в Луцькій міській раді відбулася мотиваційна зустріч зі студентами Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

У 2024 році в місті Луцьку стартував третій сезон проекту «Підприємливі діти: Луцьк-Люблін». До участі в ньому залучили 20 студентів факультету педагогічної освіти та соціальної роботи ВНУ імені Лесі Українки.

Зі студентами спілкувався директор департаменту економічної політики Луцької міської ради Борис Смаль. Він наголосив, що у третьому сезоні в проекті беруть участь школи й дитячі садки Луцької міської територіальної громади, які вже мають свої бізнес-ідеї та хочуть втілювати їх у життя. Одне із завдань студентів — це розвинути той напрям підприємництва, який діти подали в своїх бізнес-ідеях, адаптувавши до цього навчальний процес.

Борис Смаль також закликав молодь максимально скористатися можливостями участі в міжнародному проекті, аби отримати для себе додаткові компетенції, які можна буде використати в майбутньому.

Нагадаємо, що проект “Підприємливі діти: Луцьк-Люблін” реалізовує Луцька міська рада у співпраці з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, громадською організацією “Ефект дитини” та польськими партнерами – мерією міста Люблін та Університетом імені Марі Кюрі-Склодовської.

Метою проекту є формування у дошкільнят та учнів молодших класів уявлень про підприємливість та фінансову грамотність.

Діти вивчатимуть основи підприємницької діяльності, навчаться втілювати на практиці свої бізнес-ідеї та відвідають успішні підприємства міської територіальної громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: