10:45, 04 Березня 2020

Підприємцю дозволили розмістити п’ять тимчасових споруд поблизу університету у Луцьку

Торговельні павільйони підприємець розміщуватиме на вулиці Огієнка поряд з будівлею історичного факультету СНУ імені Лесі Українки.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 4 березня.

Пропонували погодити підприємцю Олександру Стадніцькому розміщення  п’яти стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (торговельних павільйонів) на вулиці Івана Огієнка (навпроти будинку 2-а) на термін три роки, за умови укладення договорів на прибирання території та вивіз побутових відходів.

Не підтримувати проект рішення закликав колег Михайло Щур. З його слів, тимчасові споруди розміщуватимуть на тротуарі, відстань у п’ять метрів від проїжджої частини не витримана. Він зауважив, що не бачить доцільності розташування одразу п’яти тимчасових споруд поблизу університету.

Начальник управління містобудування та архітектури міськради Веніамін Туз пояснив, що відбувався конкурс, у якому переміг підприємець. Ширина частини тротуару дозволяє розташовувати там МАФи, тому що поблизу не проїжджа частина, а карман парковки.

Своєю чергою, підприємець Олександр Стадніцький пропонував надати оренду на п’ять років, оскільки тимчасові споруди нові, потребують часу на встановлення та вкладення чималих коштів.

Члени виконкому підтримали проекти рішень, врахувавши пропозицію підприємця.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: