19:51, 29 Серпня 2022

Підприємцям Володимира презентували нову послугу – мікрогранти від урядової програми «єРобота»

25 серпня у  Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар з підприємцями, які бажають взяти участь у програмі з метою запуску нового або розвитку діючого бізнесу. Захід відвідали представники відділу економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій Володимирської міської ради і ФПП «Бізнес-центру».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

У ході зустрічі провідний юрисконсульт та начальник відділу активної підтримки безробітних ознайомили учасників з можливостями започаткування підприємницької діяльності та отримання мікрогрантів для ведення бізнесу. Інформували й про те, що потрібно зробити, які документи подати для отримання мікрогранту та як відбувається процедура відбору.

Запрошена на захід переможниця першої хвилі підприємниця Надія Подзізей поділилась досвідом оформленням документів для отримання мікрогранту та відповіла на запитання учасників.

Зауважимо, що охочих скористатися програмою щодо отримання мікрогрантів стає все більше, а проведення подібних заходів сприяє підвищенню рівня поінформованості підприємців  та початківців щодо шляхів та можливостей започаткування і ведення бізнесу у сучасних умовах. Подати заявку на отримання грантів можна через портал Дія.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: