10:11, 22 Січня 2024

Підприємцям Боратинської громади нагадують про відповідальність за неприбраний сніг

У період снігопадів та відлиги забезпечення благоустрою населених пунктів ускладнюється. Проте недотримання правил благоустрою у зимовий період здатне спричинити дискомфорт для населення та навіть наразити людей на небезпеку.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Нагадуємо, що згідно п. 3.9.2 Правил благоустрою територій населених пунктів Боратинської сільської ради приватні підприємці, керівники і власники підприємств торгівлі і громадського харчування, сфери послуг зобов’язані забезпечити своєчасне прибирання, збір сміття та снігу, вивезення сміття, не допускати їх накопичення, забезпечити прибирання територій, «зелених зон», утримання та збереження зелених насаджень, прилеглих до об’єктів торгівлі та побутового обслуговування, включаючи павільйони, кіоски, палатки, лотки при організації вуличної торгівлі. Забороняється зберігати товари і тару на прилеглих до об’єктів торговельної діяльності та/або сфери послуг територіях, проїзній частині доріг, тротуарах, «зелених зонах», інших територіях загального користування.

Відповідно до п. 3.4.4 Правил благоустрою, у межах «червоних ліній» сільських вулиць і доріг забороняється скидати на проїзну частину дороги сніг (за винятком випадків зазначених у підпункті 2 пункту 8.9. цих Правил), смітити, псувати дорожнє покриття, обладнання, зелені насадження.

Просять підприємців своєчасно забезпечувати прибирання території своїх підприємств від снігу та сміття. Нагадуємо, що недотримання правил благоустрою тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 152 КУпАП.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: