10:10, 05 Вересня 2023

Платники податків Волині подали в електронному вигляді майже 98 % декларацій

На Волині майже 98 відсотків декларацій платників податків подають через електронний кабінет.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

За підсумками січня–серпня 2023 року платники податків Волині подали в електронному вигляді майже 303 тисячі декларацій. Це 97,9 відсотка від загальної кількості звітів, що надійшли на опрацювання фахівців ДПС.

Звітування в електронно вигляді – сервіс, що нині однаково популярний серед платників податків-фізичних та юридичних осіб, оскільки дистанційне подання звітності – більш сучасна форма взаємодії з контролюючими органами, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Зручність інформаційних сервісів ДПС, зокрема функціональні можливості Електронного кабінету дозволяють на якісно новому рівні спілкуватися з податковою службою та виконувати податкові зобов’язання без особистого контакту з податковим інспектором. Цей момент важливий, оскільки виключає суб’єктивний чинник, відтак – корупційні ризики, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Державна податкова служба систематично вивчає потреби платників податків і постійно працює над удосконаленням функцій і сервісів Електронного кабінету, втілюючи кращі інформаційні рішення.

Зокрема, пропонують дізнатися про сплату податків через Електронний кабінет із тематичних презентаційних матеріалів за посиланням.

Довідково: з початку року волинські податківці отримали на опрацювання 309,5 тисячі звітів, з яких майже 303 тисячі – в електронному вигляді.

ДПС пропонує бізнесу сучасне та безоплатне програмне рішення (ПРРО), що призначене для реєстрації розрахункових операцій та пристосоване для операційних систем Android, iOS, Windows, Web.

Це програмне рішення розміщене у відкритому доступі на відповідних цифрових платформах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: