21:47, 15 Червня 2021

Підприємці у Нововолинську пояснюють низький рівень зарплат жорстким карантином

15 червня відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у Нововолинській громаді.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

На порядку денному розглянули п’ять питань. Зокрема, робоча група працювала з роботодавцями, які за даними Головного управління державної податкової служби у Волинській області виплачують заробітну плату нижче законодавчо встановленого розміру.

Заступниця міського голови Юлія Лефтер, яка головувала на засіданні, цікавилась причинами недотримання норм законодавства щодо оплати праці, кількістю зареєстрованих працівників та специфікою послуг, які надають підприємці.

Більшість ФОПів аргументували, що низький розмір оплати праці у першому кварталі поточного року, спричинений жорстким карантином та високим рівнем захворюваності коронавірусом у Нововолинську.

Щоб зберегти бізнес, частину працівників відправляли у відпустки без збереження заробітної плати або на скорочений робочий день, – розповіли підприємці.

Члени робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення рекомендували підприємцям переглянути розмір заробітної плати, відповідно до середнього показника у галузі.

Також на засіданні розглянули питання належного оформлення незареєстрованих працівників. Роботодавцям рекомендували переглянути позицію стосовно працевлаштування людей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: