11:11, 14 Квітня 2020

Підприємці-спрощенці Волині сплатили до місцевих бюджетів 165,6 мільйона єдиного податку

Платники єдиного податку протягом першого кварталу 2020 року сплатили до місцевих бюджетів Волині 165,6 мільйона гривень єдиного податку.

Сума отриманого громадами єдиного податку на 14,9 відсотка перевищує аналогічні надходження минулого року.

Про це повідомляють у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області

Найбільшу суму єдиного податку до бюджетів громад спрямували підприємці-фізичні особи – 129.1 мільйона гривень, що на 19.1 відсотка більше проти аналогічного періоду торік. Юридичні особи спрощеної системи оподаткування сплатили до бюджетів 19,6 мільйона гривень, сільськогосподарські товаровиробники – понад 16,8 мільйонів гривень єдиного податку.

«У надскладних умовах пандемії COVID-19 волинські підприємці–спрощенці демонструють відповідальну і зважену позицію. Тож керівники кожної громади повинні бути особливо уважними для створення належних умов для діяльності такого бізнесу. Приватна ініціатива соціально відповідальних платників податків повинна мати належну підтримку на усіх рівнях, особливу увагу – від громади, бюджет якої наповнюється такими підприємцями», –  наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

Посадовець підкреслив, що для суб’єктів малого підприємництва фахівці податкової служби завжди залишатимуться надійними партнерами та помічниками – консультантами. А щоб процес спілкування з ДПС був максимально швидким та комфортним представники бізнесу можуть зареєструватися в Електронному кабінеті, який дозволяє формувати і надсилати звіти, а  також виконувати податкові зобов’язання без візиту до державної податкової інспекції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: