12:07, 25 Червня 2026

Підгайцівській громаді повернули землю, за яку не платив недобросовісний орендар

Господарський суд Волинської області задовольнив позов Луцької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Підгайцівської сільської ради Луцького району про розірвання договору оренди та повернення територіальній громаді земельної ділянки, за яку орендар систематично не сплачував орендну плату.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики обласної прокуратури.

Прокурори встановили, що суб’єкт господарювання узяв в оренду земельну ділянку земель промисловості площею майже 18 гектарів на території Підгайцівської сільської ради.

Проте згодом орендар заборгував понад 600 тисяч гривень орендної плати, питання щодо стягнення яких вирішується в судовому порядку органами ГУ ДПС у Волинській області.

Прокурори в суді домоглися розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки громаді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: