14:58, 26 Липня 2021

Підбили підсумки виконання бюджету Ковеля за перше півріччя

За підсумками  І півріччя  нинішнього року до загального та спеціального фондів бюджету Ковельської територіальної громади  зараховано понад 375 мільйонів гривень, що складає 106,6 відсотка призначень звітного періоду.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

До загального фонду надійшло податкових та неподаткових платежів в сумі 242,761 мільйона, виконання запланованого обсягу  забезпечили на 109,7 відсотка. Додатковий  фінансовий ресурс – понад 21 мільйон. У порівнянні з відповідним показником 2020 року власні надходження загального фонду  збільшились в 1,3 рази (на 51,806 мільйона гривень).

З державного бюджету  отримали базової дотації в сумі понад 2 мільйони, 100 відсотків до  призначень на січень-червень.  В повному обсязі надійшла освітня субвенція в сумі майже 102 мільйони гривень.

У звітному періоді забезпечили виконання призначень (за винятком земельного податку та орендної плати з юридичних осіб)  та спостерігається позитивна динаміка, порівняно з відповідними  минулорічними показниками,  з усіх основних видів  доходів загального фонду бюджету.

Рівень виконання доходів бюджету громади забезпечив фінансування видатків на загальну суму понад 318 мільйонів гривень, в тому числі по загальному фонду – на майже 293 мільйони та по спеціальному фонду – на понад 25 мільйонів. Виконання до уточненого річного плану  відповідно становить майже  43 відсотки, в тому числі по загальному фонду – майже 50 відсотків та по спеціальному фонду – 16. В першому півріччі здійснили видатків на понад 11 мільйонів гривень більше як за відповідний період 2020 року, в тому числі по загальному фонду – на 42,7 мільйона більше, а по спеціальному фонду бюджету – на 31 мільйон менше.

Пріоритетними залишаються питання, пов’язані із забезпеченням першочергових соціальних виплат, що безпосередньо впливають на зростання реальних доходів населення, на реалізацію заходів поступового переходу на якісно новий рівень надання відповідних послуг у соціально-культурній сфері.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: