12:36, 30 Червня 2021

Під Тернополем другу добу горить велике сміттєзвалище

У селі Малашівці Тернопільського району другу добу поспіль триває ліквідація пожежі на одному із найбільших в області сміттєзвалищ.

Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на прес-службу Головного управління ДСНС в області у «Фейсбуці».

«30 червня продовжується гасіння пожежі сміття на полігоні твердих побутових відходів в селі Малашівці Тернопільської територіальної громади на площі 70 м кв. На місці події працюють 3 одиниці техніки ДСНС та 16 рятувальників», – йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що додатково залучили 5 одиниць техніки комунальних служб.

Напередодні в селі Малашівці Тернопільського району виникла пожежа сміття на полігоні твердих побутових відходів на площі орієнтовно 100 кв. м. Глибина залягання сміття в осередку пожежі – до 10 метрів.

На місці події працюють черговий караул рятувальників, спецтехніка. Організовано безперебійну подачу води на гасіння пожежі.

Раніше повідомлялося, що на Малашівському сміттєзвалищі площею у понад 9 га нині накопичили понад 14 млн кубічних метрів сміття. З цієї маси під час розкладання органічних відходів утворюється вогненебезпечний газ метан. Тут уже третій місяць поспіль працює сучасна станція дегазації загальною потужністю 659 кВт.

Два роки тому на Малашівському сміттєзвалищі облаштували сміттєсортувальну лінію, в результаті роботи якої зменшуються обсяги твердих побутових відходів, що вивозяться на полігон.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: