11:05, 08 листопада 2018

Під Радою мітингують власники авто на єврономерах

Власники автомобілів із іноземною реєстрацією 8 листопада продовжують акцію біля будівлі Верховної Ради з вимогою спростити та здешевити ввезення автомобілів з-за кордону.

Про це повідомляє кореспондент “Укрінформу”.

Як пояснюють самі учасники мітингу, ніч, проведена на вулиці Грушевського, минула спокійно та без провокацій. Загалом вони налаштовані на мирне продовження акції у четвер.

Обабіч дороги припарковані кількасот автомобілів і встановлені намети із символікою “Автоєвросила”. Водночас на площі Конституції встановлений намет “Автоєвросили”, а також зібралися люди із відповідними прапорами.

Водночас правоохоронці посилили охорону по периметру будівлі парламенту.

“Автоєвросила” вимагає перегляду формули розрахунку акцизу у законопроектах № 8487, № 8488 про розмитнені авто, зокрема не враховувати вік автомобіля.

У четвер на пленарному засіданні ВР депутати перейдуть до розгляду законопроектів № 8487 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» та № 8488 «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: