12:25, 08 Квітня 2020

Під час карантину депутати Луцькради засідатимуть в режимі відеоконференції

Депутати внесли зміни до регламенту, що дозволяють скликати позачергові сесії міськради під час карантину в режимі онлайн.

Відповідне рішення ухвалили під час пленарного засідання позачергової сесії Луцької міськради 8 квітня, що відбувається на стадіоні СНУ у Луцьку.

«В умовах запровадження карантину, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану, спричинених спалахами епідемій та пандемій, що створюють загрозу життю і здоров’ю значних верств населення та введення такого стану відповідного до законодавства на всій території України або окремих територіях пленарні засідання сесії міської ради,  засідання постійних депутатських комісій можуть проводитися в режимі відеоконференції/аудіо

конференцій (дистанційне засідання), крім питань, що потребують таємного голосування. Технічне забезпечення та організація дистанційних засідань покладається на відділ секретаріату та управління інформаційно-комунікаційних технологій.

Порядок проведення дистанційних засідань повинен забезпечувати:

– можливість реалізації прав депутатів ради;

– ідентифікацію особи, яка бере участь у засіданні колегіального органу;

– встановлення та фіксацію результатів голосування стосовно кожного

питання.

Черговість голосування проходить в алфавітному порядку кожним окремим

депутатом після оголошення початку

голосування та прізвища депутата .

До порядку денного дистанційних засідань можуть включатися виключно питання невідкладного внесення змін до бюджету міської територіальної громади, інші питання, щодо проведення профілактичних та протиепідемічних заходів, робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій або якнайшвидшої ліквідації особливо тяжких наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених спалахами епідемій та пандемій чи реалізації повноважень, пов’язаних з такими обставинами, процедурні питання»,- йдеться у рішенні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: