16:08, 05 Березня 2020

Петро Троневич про багатоповерхівки на Набережній: «Ця забудова буде знесена»

Висотна забудова у межах історичних ареалів Луцька в майбутньому підлягає знесенню.

Про це йшлося під час 71 позачергової сесії Луцької міськради 5 березня. Депутати підтримали проект рішення про погодження меж історичних ареалів, які визначені в проектновишукувальній документації «Історико-архітектурний опорний план з визначення зон охорони пам’яток культурної спадщини та меж і режимів використання історичних ареалів міста Луцька Волинської області».

Відповідаючи на запитання депутата Олександра Кравченка щодо будівель, висотність яких перевищує передбачену в документації,  представник відділу охорони культурної спадщини міськради Петро Троневич пояснив, що такі висотні будівлі позначені  чорним кольором як дисонуюча забудова. Історико-архітектурний опорний план, з його слів, фіксує ситуацію, яка є сьогодні. Справді, є 5-6-поверхові будинки та навіть дев’ятиповерхівки на вулиці Набережній у межах другого історичного ареалу, де передбачені лише чотири поверхи.

«Дисонуюча забудова – це забудова, після зношення якої надається дозвіл на її реконструкцію. Ця забудова в майбутньому буде знесена. Ця висотна забудова буде знесена, коли термін її придатності до використання завершиться, бо вона дисонуюча», – зауважив посадовець.

«Може, землетрус буде, з часом все знесеться», – пожартував секретар міськради Григорій Пустовіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: