16:22, 31 Січня 2019

Петро Порошенко призначив стипендії двом волинським спортсменам

Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів». Перелік опублікований на його сайті 30 січня 2019 році.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Серед стипендіатів – двоє волинян. Юлія Батенкова-Бауман – чемпіонка ХІІ зимових Паралімпійських ігор 2018 року з лижних перегонів, яка отримуватиме стипендію у розмірі 15 тисяч гривень. До слова, Юлія – заслужений майстер спорту України, учасниця трьох етапів кубку світу з біатлону та лижних гонок, в активі спортсменки 1 золота, 4 срібних та 3 бронзових нагороди.

Стипендію у розмірі 12 тисяч гривень отримуватиме Марина Мажула – чемпіонка світу 2018 року з параканое. Дівчина – майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка світу, учасниця чемпіонату Європи та кубку світу.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко пишається волинськими спортсменами, а також зауважує, що область активно працює у напрямку розбудови спортивної інфраструктури регіону.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: