22:59, 07 Серпня 2021

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України з робочим візитом відвідала Волинь

Ряд медзакладів Волині відвідала перший заступник Міністра охорони здоров’я України Ірина Садов’як сьогодні, 6 серпня, в рамках робочої поїздки в область. Основна мета візиту – посилення проведення вакцинальної кампанії на Волині. Зокрема разом із головою ОДА Юрієм Погуляйком завітала у Луцький центр первинної медичної допомоги № 2, де діє центр масової вакцинації населення.

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

Так, під час робочої зустрічі із медиками Ірина Садов’як звернулась до медиків посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед пацієнтів про важливість вакцинації.

Як наголосила перший заступник Міністра охорони здоров’я, у проведенні вакцинальної кампанії дуже важливу роль має сімейний лікар, який повинен працювати із своїми пацієнтами та проводити відповідну інформаційну роботу про важливість вакцинації. Лише це, на її думку, допоможе вберегти людей та запобігти новій хвилі захворюваності на COVID-19 (викликаної штамом Дельта), котру прогнозують на осінь.

Опісля посадовиця оглянула центр масової вакцинації населення, що облаштований на першому поверсі Луцького центру первинної медичної допомоги № 2.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: