10:22, 03 Серпня 2019

Перший день «Бандерштату»: вірші під дощем, патріотичні пісні біля ватри та вогняне шоу під укротеку. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читання віршів, розмови про мандри, зустрічі із ветеранами УПА, а ввечері відчуття повстанського духу під тріскотіння ватри та вогняне шоу – біля Луцька минув перший день «Бандерштату».

Нагадаємо, фестиваль відбувається 2-4 серпня у селі Рованці, що біля Луцька.

Перший день фестивалю цього року був більш гутірковий. Протягом всього дня відбувалися зустрічі із відомими поетами, мандрівниками, громадськими активістами тощо. Незважаючи, що у перший день немає головної музичної сцени, на гутірки прийшло чимало людей. До прикладу, під час зустрічі із Юрієм Іздриком розпочався дощ, однак ніхто не захотів покидати гутірку.

На території фестивалю постійно діяли розваги для дітей, показ силі і міці від клубу бойового «Герць», наметове містечко.

Ввечері розпочалася акутистична програма. Відкривав її Сергій Василюк, фронтмен гурту «Тінь сонця». Під час його виступу запалили ватру, а музикант виконував пісні, у яких відчутний повстанський дух, а також пісню на слова Василя Стуса «У цьому полі синьому як льон» та неофіційний гімн бойових дій, який російські ЗМІ назвали «гімн каратєлєй», Меч Арея».

Після цього виступали Святослав Бойко та Олександр Козинець із гурт «Широкий лан».

А коли вже геть стемніло бандерштатівці, окрім ватри, могли насолодитися вогняним шоу під укротеку від DJ MICIK GONIBEZ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: