12:04, 05 Лютого 2020

Перевірили, чи відповідає встановленим вимогам виховна колонія на Волині

Прокурор області Тарас Безрукий здійснив виїзд до Ковельської виховної колонії, у якій зараз відбувають покарання 37 неповнолітніх.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині.

Насамперед він звертав увагу на питання додержання конституційних прав ув’язнених підлітків,  їх матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення, дотримання права на отримання освіти.

У ході перевірки з’ясували також відповідність стану приміщень, у яких проживають та навчаються неповнолітні, вимогам чинного законодавства.

“Тут перебувають діти, які вчинили злочини, проте головне наше завдання – повернути їх до нормального життя у суспільстві. Вони мають жити в належних умовах, вчитися, отримувати професію, аби потім знайти себе та ніколи більше не вступати у конфлікт із законом, – наголосив прокурор Волині керівництву установи. – Необхідно неухильно додержуватися вимог кримінально-виконавчого законодавства під час відбування підлітками покарання і робити все для їхньої соціальної адаптації”.

Прокурор області також зустрівся з юнаками, які захотіли поспілкуватися з ним особисто. Вихованці колонії зверталися з питань порядку відбування покарання та умов звільнення й отримали на свої запитання ґрунтовні  роз’яснення вимог чинного законодавства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: