10:56, 11 Жовтня 2023

Перевезення піаніно, особливості та правила процесу*

Найвищим показником професіоналізму вважається перевезення піаніно не дарма. Не кожен перевізник береться за цей вид перевезення, не лише через великі габарити, а і через велику вагу та особливості процесу. Як це відбувається та які правила існують читайте нижче.

Як відбувається перевезення піаніно

Зазвичай вантажники прибувають на місце завантаження одночасно з вантажівкою. В залежності від того, чи буде спуск сходами, чи з застосуванням вантажного ліфту, оглядають маршрут за яким буде відбуватися рух з піаніно на наявність захаращення. Часто зустрічаються велосипеди, дитячі візочки та крісла на міжповерхових майданчиках, їх потрібно прибрати.

Доступ до піаніно має бути вільним від речей та меблів, жодних перестановок не виконується, якщо про таке не домовлялися заздалегідь.

В першу чергу оглядають чи справні фіксатори які утримують передні панелі фасаду, та чи в зачиненому вони стані. Це дозволить уникнути падіння та ушкодження кришок під час переміщення. Якщо фіксатори не справні, панелі знімають і переносять окремо. Іноді панелі знімають для полегшення ваги. Також важливо вилучити всі сторонні речі, які можуть ховати за панелями, в тому числі і ємності з водою.

Завжди рекомендують пакувати піаніно не лише в плівку, а і з застосуванням щільного картону або повсті.

Тепер починається перевезення піаніно. Щоб відставити чи переставити, а також в деяких випадках для завантаження використовують ручки в задній частині (дерев’яні перекладини передбачені конструкцією) і клавіатуру з передньої сторони. Вантажники стають по боках, і ставлять або на спеціальну тачанку, або так, щоб можна було завезти під вантаж ремінь.

Найбільш розповсюджене перенесення відбувається саме на ременях, як по сходах так і для підлоги, але більш досвідчені вантажники полегшують собі роботу за допомогою тачанки (невелика платформа з чотирма не зафіксованими колесами та резиновою поверхнею). Тачанка застосовується для перевезення піаніно по рівній підлозі, та допомагає завозити у вантажний ліфт та долати вузькі повороти.

Зазвичай на перевезення піаніно залучають двох вантажників, і коли вони несуть по сходах один йде знизу, а другий згори, при чому піаніно лягає більшою частиною своєї ваги на того, хто йде знизу. Тому знизу йде фізично міцний та витривалий вантажник. Швидкість руху, незалежно по сходах чи по рівній поверхні задає той, хто йде спиною вперед. При спуску та підйомі, однією рукою тримають вантаж, іншою тримаються за поручні.

Щоб полегшити перевезення піаніно зазвичай застосовують вантажний мікроавтобус, в нього легше завантажувати та розвантажувати.

Правила, яких дотримуються під час перевезення піаніно

Піаніно переміщується задньою частиною до того кута, до якого буде здійснено поворот. Виняток, тільки коли йде одразу два повороти в різні боки. Тоді задньою стінкою повертають до того кута, де менше простору. Це дозволить зберегти фасад.

При спуску або підйомі сходами, зупиняються для відпочинку тільки на рівному майданчику (поверху, або міжповерховому). Про зупинку повідомляють напарнику заздалегідь.

Обидва вантажники взувають закрите взуття (кросівки, чоботи, тощо), взуття з відкритою п’ятою заборонено, бо може привезти до травмування.

Перевезення піаніно відбувається в робочому положенні, стоячи. Та обов’язково піаніно прив’язують ременями.

Джерело: Груз-Ок

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: