20:27, 21 Липня 2023

Переваги та недоліки електричних варильних поверхонь*

Для справжньої господині мрія – це якісна варильна поверхня. Виняток — тільки ті жінки, у яких на кухні вже встановлена ​​варильна поверхня. Як свідчить наший досвід, більшість покупців обирає здійснювати покупку варильної плити на сайті https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/varochnye_poverhnosti_elektricheskaia.html.

Але чому електричні варильні панелі стали такими популярними та викликають такий ажіотаж? Розповідаємо у цій публікації.

Нагрівальні елементи панелі

Крім системи нагріву, техніку також розрізняють за нагрівальними елементами. Найчастіше можуть трапитися чотири типи елементів:

– Чавунні.

– Склокерамічні.

– Галогенні.

– Hi-Light конфорки.

Залежно від вибраного нагрівального елемента панелі, залежатиме її вартість та принцип догляду.

Переваги та недоліки електричної варильної панелі

Так, багато хто з великою радістю замінює всім нам звичні газові та електричні плити на електричні варильні поверхні. Причин цього досить багато:

– Компактність. Установка електричної панелі займає значно менше місця, ніж духова шафа або газова плита.

– Економічність. Хороший електричний агрегат споживатиме значно менше електроенергії на роботу, ніж звичайна плита.

– Дизайн та форма. Широка розмаїтість варильних поверхонь дозволяє підібрати ідеальний за всіма параметрами агрегат: круглий, овальний, квадратний, чорний, білий і таке інше.

– Простота прибирання. Кожна людина, яка хоч раз готувала на плиті, знає, скільки часу займає прибирання плити. Електрична поверхня здатна знову сяяти чистотою вже через пару хвилин після того, як ви її протрете.

Не дивлячись на великий список переваг електричних поверхонь, не обійшлося і без недоліків:

– Користуватися сенсорною панеллю управління може бути незвично через дуже чутливий сенсор. Потрібно небагато часу, щоб звикнути користуватися плитою.

– Електропанель з кераміки або скла вимагає особливого, дбайливого поводження та догляду.

– Якісна електрична поверхня коштує недешево.

Незважаючи на всі свої недоліки, електричні варильні поверхні багато в чому перевершують звичайні електричні або газові плити.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: