14:32, 02 листопада 2021

Перевага ТОВ «Волиньгаз Збут» – оплата за електроенергію одним рахунком*

Бізнес може платити за послугу з постачання електроенергії та послугу з її розподілу по одному рахунку від компанії-постачальника.

З жовтня 2021 року ТОВ «Волиньгаз Збут», який працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», надає можливість клієнтам – юридичним особам зекономити свій час і спростити ведення бухгалтерії.

Відтепер замість оплати двох рахунків – за послугу з постачання електроенергії та за послугу з розподілу електроенергії двом окремим компаніям – клієнт може сплачувати всього один рахунок, який виставляє персональний менеджер компанії-постачальника.

При цьому клієнт сплачує за  послугу з розподілу в розмірі тарифу, встановленого НКРЕКП, тобто в тому ж самому розмірі, як і при здійсненні оплати клієнтом безпосередньо оператору системи розподілу (ОСР).

Після запровадження нової моделі українського енергоринку діяльність з розподілу електроенергії та діяльність з постачання електроенергії здійснюють різні юридичні особи, кожна з яких має ліцензію на свій вид діяльності.

Розуміючи потреби клієнтів у економії часу та ресурсів, «Волиньгаз Збут» надає можливість укласти всього один договір з компанією-постачальником та взаємодіяти з питань оплати за обидві послуги (за послугу з постачання електроенергії та за послугу з розподілу електроенергії) лише з одним персональним менеджером.

При цьому, як за послугу з постачання з електроенергії так і за послугу з розподілу електроенергії клієнт може сплачувати згідно обраного ним графіку. Для клієнтів «Волиньгаз Збут» це три варіанти на вибір: попередня оплата, подекадна оплата і післяплата. У разі, якщо клієнт обрав попередню оплату, то до 25 числа місяця, що передує місяцю постачання, він отримує та сплачує єдиний рахунок за постачання та розподіл. У разі подекадної оплати клієнт оплачує рахунок 5, 15 та 25 числа місяця постачання, у разі післяплати – до 10 числа місяця наступного за місяцем постачання.

Довідка

ТОВ «Волиньгаз Збут» провадить діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання природного газу № 633 від 11.05.17 р. та ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу № 1248 від 30.06.20 р. Товариство надає послуги з постачання електричної енергії та газу побутовим споживачам,  юридичним особам та бюджетним організаціям.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: