19:58, 27 Вересня 2020

Перестало битися серце почесного доктора Луцького технічного університету

Перестало битися серце доктора технічних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, академіка інженерної академії України та  почесного доктора Луцького національного технічного університету Гедаля Абрамовича Хайліса.

Про це йдеться на сторінці Луцького національного університету у “Фейсбук”.

Усе його життя було пов’язане з тим, як краще механізовувати сільськогосподарські процеси, досліджувати та удосконалювати машини. Інженер за фахом, за весь період роботи Г. А. Хайліс здійснив значний внесок у розвиток теоретичних та практичних напрямків дослідження механізмів сільськогосподарських машин, з механіки рослинних матеріалів, з механізації вирощування і збирання льону, сушіння матеріалів та ряду інших питань. Він заснував нову наукову дисципліну «Механіка рослинних матеріалів».

Г.А. Хайліс – науковий керівник багатьох аспірантів і докторантів, ним створена наукова школа, під його керівництвом підготовили і захистили 38 кандидатських дисертацій, він був науковим консультантом 7 докторських дисертацій.

“Усі, хто знав Гедаля Абрамовича, відзначають його надзвичайну скромність, тактовність і прагнення безкорисливо допомагати всім. Він був взірцем порядності, чесності та інтелігентності. Висловлюємо найщиріші слова співчуття родині та близьким Гедаля Абрамовича з приводу непоправної втрати. Поділяємо ваш біль та горе і підтримуємо у годину скорботи. Світла пам’ять…”, — йдеться у дописі. 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: