23:13, 19 Квітня 2022

Переселенці, які оселилися у громадах Волині, отримуватимуть додаткову фінансову допомогу

19 квітня Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка узяв участь у нараді у районній військовій адміністрації, яку провів її начальник Юрій Лобач. У зустрічі взяли участь працівники соціальної сфери району та представниці Програми надання багатоцільової грошової допомоги від міжнародної неурядової організації ACTED (Франція), яка нині допомагає переселенцям на Волині.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

На нараді повідомили, що вимушені переселенці, які потребують додаткового захисту, будуть отримувати по 2200 гривень на кожного члена родини. Гроші на це дадуть іноземні партнери. Виплачується така допомога за три місяці, але одноразово. Отримати грошові перекази можна через «Ощадбанк» чи «Укрпошту». У кожній родині допомогу отримають не більше трьох людей.

Для реєстрації в Програмі потрібно мати при собі документи всіх переміщених членів родини, включаючи паспорти. Ідентифікаційні коди і свідоцтва про народження дітей. Запити на реєстрацію можна залишити за телефонами: (099)1443613, (095)3656219, (093)6099277, (099)6369896 (у будні дні з 09:00 до 1600). Також отримати консультації з питань взаємодії із організацією ACTED  можна у районному та міському управліннях соцзахисту населення.

Довідково: ACTED присутня в Україні з 2015 року, реагуючи на надзвичайні та довгострокові потреби вразливих та постраждалих від конфлікту груп населення, які проживають вздовж лінії зіткнення у Донецькій та Луганській областях. За останні два роки ACTED розширив свою діяльність на Харків, Херсон і Азовське море.

У 2021 році ACTED успішно реалізувала десяток проектів на загальний портфель в 14 мільйонів євро завдяки відданості своїх 150 польових співробітників і підтримці міжнародних партнерів. Завдяки своїй давній присутності на місцях, знанням українського контексту та досвіду в надзвичайних рішеннях ACTED має можливість швидко розгорнути реагування на надзвичайні ситуації та ресурси у всіх областях, щоб допомогти вразливим групам населення. Гуманність, неупередженість, нейтральність, незалежність – основні принципи роботи організації.

Після вторгнення на територію України військ рф 24 лютого ACTED розширює свою діяльність для підтримки постраждалих людей у гарячих точках, переміщених та евакуйованих осіб по всій Україні, а також українських біженців у сусідніх країнах Центральної Європи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: