19:47, 14 Червня 2022

Переселенці у Володимирі отримали гуманітарну допомогу від «Карітас-Волинь»

Упродовж двох днів – 9 та 10 червня, у Володимирі приймали заявки від внутрішньо переміщених осіб на отримання допомоги від благодійної організації “Карітас-Волинь”. Сьогодні, 14 червня, 165 зареєстрованих осіб отримали пакунки з продуктовими та гігієнічними наборами.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Першочергово благодійна організація “Карітас-Волинь”  надає допомогу людям, які екстрено евакуйовувалися із зони бойових дій (для цього потрібно звернутися до ”Карітас-Волинь” протягом семи днів з моменту прибуття). Окрім цього, допомогу можуть отримати внутрішньо переміщені особи таких категорій: багатодітна сім’я, сім’я, в якій є людина з інвалідністю (чи важким захворюванням), в якій є людина поважного віку (65+), в якій дитину виховує тільки матір або батько, сім’я, що очікує на народження дитини, яка має дохід, менший, ніж прожитковий мінімум на одну особу, яка має поранених чи втратила рідних, сім’я, житло якої зруйноване та сім’я, що опинилась у надзвичайній побутовій кризі.

Після того, як усі пакунки були роздані, представники благодійної організації “Карітас-Волинь” продовжили приймати заявки від переселенців, які ще не отримали такої допомоги. Загалом зареєстрували близько двох сотень осіб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: