12:06, 23 Серпня 2022

Перед будівлею Луцької міськради урочисто підняли Державний Прапор України

Сьогодні відзначають День Державного Прапора України. З цієї нагоди в Луцьку перед будівлею міської ради урочисто підняли національний стяг.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Спочатку усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які загинули під час виконання бойових завдань із захисту суверенітету та територіальної цілісності України, а також мирних громадян України, які загинули від збройної агресії російської федерації проти України.

До присутніх звернувся міський голова Ігор Поліщук: “Сьогодні День Державного Прапора України, який є символом нашої національної єдності, символом честі та гідності, символом давніх історій державотворення у нашій країні. Сьогодні Державний Прапор України, як Державний Герб та Гімн об’єднують українців у боротьбі з ворогом. Сьогодні наш прапор можна побачити в багатьох країнах, на багатьох континентах, в багатьох містах, як символ підтримки України та єднання з українським народом. Тому що в усьому світі наш прапор — це символ свободи, символ незламності духу, символ віри в краще і символ перемоги добра над злом.

Сьогодні я дякую усім військовослужбовцям, які дорогою ціною захищають Україну та захищають українців, які неймовірними зусиллями звільняють окуповані міста від загарбників і встановлюють там наш прапор. Я хочу побажати кожному з вас на своєму робочому місці робити все для того, щоб наша перемога відбулася якомога швидше. Бажаю, щоб Господь подарував Україні мир, злагоду та процвітання.

Нехай Господь благословить український народ і Україну!”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: