10:43, 15 Лютого 2019

Пеніс кита продали на аукціоні за майже 6 тисяч доларів

Незвичний лот – пеніс кашалота під час другого щорічного аукціону «Out of the Ordinary» в аукціонному домі Sworders у Великій Британії продали за 5900 доларів США.

Про це йдеться на порталі Atlas Obscura.

Марк Вілкінсон, фахівець Sworders, каже, що був дуже схвильований, коли цей предмет передали в аукціонний будинок від приватного колекціонера, який володів ним близько 20 років.

«Це майже як мій зріст», – каже Вілкінсон. Пеніс 167 сантиметрів завдовжки та завширшки майже фут. Його маса – лише 18 фунтів, що дозволяє фахівцю позувати для фото з цим незвичним аукціонним лотом.

Така невелика маса, очевидно, тому, що фалос набитий кінським волоссям, а не чимось важчим. Попередній власник предмету повідомляв, що у минулому моряки зберігали тютюн у китових пенсах під час довгих подорожей, щоб тютюн лишався вологим та свіжим протягом тривалого часу.

Встановлення ціни на пеніс було викликом, адже раніше не продавали аналогічних предметів. Фахівець розповідає, що аналоги знаходив лише в Ісландському фалологічному музеї (музеї пенісів) і вони не були призначені для продажу.

Дехто міг подумати, що Sworders продають не пеніс: «Лунали слова «морква» та «пастернак»», – говорить Вілкінсон, описуючи, який вигляд має предмет. Зрештою, встановили приблизну оцінку за пропозицією власника на рівні від 4500 до 5800 доларів, а продати пеніс вдалося 12 лютого за 5900 доларів.

Інші улюблені предмети Вілкінсона, які були продані того дня – сценічне вбрання з «Небезпечного турне» Майкла Джексона 1992-1993 років, вінтажна листівка з Франції з зображенням відьомського шабашу, вікторіанська акварель, що зображує двох чоловіків та скелет печерного ведмедя з Румунії чи Австрії (на фото).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: