16:39, 19 Грудня 2019

Патрульні Волині відсвяткували четверту річницю

У День святого Миколая, 19 грудня, відзначили свою четверту річницю з часу заснування патрульної поліції у Волинській області. 

Про це йдеться на сторінці патрульних Волині у “Фейсбук”.

Начальник ГУНП у Волинській області Петро Шпига подякував патрульним за службу та побажав Божого благословення.

«Патрульна поліція росте, вдосконалюється і має хороші показники в роботі. З гордістю і приємністю констатую, що в нас є належна взаємодія, ми спільно забезпечуємо спокій і безпеку громадян та здобуваємо довіру. Ви чітко й злагоджено виконуєте покладені на вас обов’язки. Бажаю легких робочих буднів і щоб ви завжди вертались додому здоровими», – побажав Петро Петрович.

Також Петро Шпига вручив подарунки і подяки поліцейським Аліні Лукащик, Віталію Савчуку, Дмитру Корцю, Олександру Волошину, Тарасу Бирилюку, Сергієві Туніку.

Пригадав, як 4 роки тому стояв у лавах патрульної поліції Луцька, і нинішній очільник патрульної поліції Рівненщини Сергій Мерчук.

Він вручив подяки від Департаменту патрульної поліції Тарасу Шендюху, Віктору Головіну, Роману Ткачуку, Віктору Прядуну, Іванові Сливці, Дмитру Стельмащуку, Марії Устіній.

Привітала патрульних і голова обласної ради Ірина Вахович.

«Горда, що в нас є такі волиняни: ви уособлюєте молодість, красу, відвагу, від вас відчувається позитив та енергетика, а це вселяє спокій. Бажаю, щоб наше суспільство було толерантним, а вам – сили та здоров’я», – звернулась пані Ірина.

Подяки за сумлінну службу вона вручила Андрієві Бортніку та Сергієві Лялюку.

Перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад побажав патрульним натхнення і радості, висловив сподівання на подальшу плідну роботу і спільне забезпечення порядку й спокою в місті.

Він вручив подяки Олександру Таровському та Олександру Балабашу, – ці поліцейські відзначились розкриттям кримінальних правопорушень, пов’язаних з наркотиками.

Також іменинників-поліцейських привітали начальник Луцького відділу поліції Олег Кічук, начальник управління Служби безпеки в області Павло Данюков, голова Луцького міськрайонного суду Анатолій Пахолюк, очільник Луцької місцевої прокуратури Василь Корнесюк, начальник управління поліції охорони Ярослав Косинець, командир військової частини 1141 Василь Гуртовський.

Крім того, патрульні поліцейські отримали чергові спеціальні звання поліції: капітан, лейтенант, сержант, капрал.

Керівник волинських патрульних Андрій Крутень наголосив, що з часу, відколи він очолив управління, колектив ще більше об’єднався.

«Де б я не був і з ким би не спілкувався, я завжди кажу, що захоплююсь вам. Цю роботу мало хто потягне. Ви – ті, хто не боїться ризикувати життям і здоров’ям заради інших. Слова подяки від наших сьогоднішніх колег і гостей є щирими. Це є та підтримка, про яку ви маєте пам’ятати, йдучи на службу і повертаючись з неї. Ми одне ціле, ми – одна сім’я», – звернувся Андрій Володимирович до особового складу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: